bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow
 • Layout Style
 • Texture for Boxed, Framed, Rounded Layout Background

 • Font
  • Body:

  • Menu:

  • Title:

  * Fonts are used to example. You able to use 600+ google web fonts in the backend.

609 11 87 00 Pn - Pt: 8:00 - 16:00 info@superchip.pl

Najnowsze informacje - NEWS

POWERBOX

Powerboxy - tuning aut na gwarancji

Szukasz tuningu do nowego samochodu na gwarancji, w leasingu?

Szukasz tuningu do nowego samochodu na gwarancji, w leasingu? Dobrze trafiłeś – nasze cyfrowe PowerBoxy działają jak chip tuning – ale możesz je sam założyć i wyjąć przed wizytą w serwisie. Są niewykrywalne.

Potrzeba Ci mocy? Chcesz bezpieczniej wyprzedzać? Więcej dynamiki przy ruszaniu? 15-20% dodatkowej mocy i momentu obrotowego rozwiąże Twoje problemy – wpinasz i ruszasz nowym, lepszym samochodem.

Nie wiesz, który zastrzyk mocy wybrać?

 

Jeżeli interesuje Cię standardowy przyrost mocy do samochodu firmowego, lub możliwie najtańszy bezpieczny tuning – to najlepszym wyborem będzie wersja Base (średnio 15% przyrostu) – ekonomiczna cenowo (390 zł + VAT). Jej wadą jest brak możliwości upgrade do innego modelu auta – jest to model PowerBoxa dedykowany do konkretnego silnika. Atutem jest niska cena i prostota montażu.

Jeżeli jednak Twój samochód jest nowy, będzie używany przez co najmniej kilka lat, oraz myślisz o użyciu Twojego PowerBoxa w kolejnych swoich samochodach – koniecznie postaw na PowerBox Go – nasz najpopularniejszy produkt. Zapewnia większy przyrost niż Base - około 18%. Umiarkowana cena (748 zł + VAT) oraz pełne możliwości programowania (zmiany programu na program do innego samochodu, strojenia na hamowni itd.) czynią go prawdziwie uniwersalnym produktem. Opcjonalny pilot zdalnego sterowania pozwala na wyłączanie PowerBoxa – np. przed wizytą w serwisie, lub gdy pożyczasz samochód synowi…

PowerBox Elite to produkt dla naprawdę wymagających. Zapewnia przyrosty do 20%, pełne sterowanie przez Bluetooth z aplikacji dla Android lub iOS (iPhone), w tym wskaźniki przyrostu mocy i doładowania, oraz możliwość programowania przez Bluetooth oraz największe możliwe przyrosty mocy i momentu obrotowego – to atuty PowerBox Elite. Można oczywiście przenosić go do innego samochodu (po zmianie programu i ew. zmianie wiązki). Jeżeli więc interesuje Cię topowy produkt – to wybierz właśnie Elite (927 zł + VAT).

Chciałbyś więcej niż 20% mocy? Zobacz, dlaczego tego nie oferujemy.

 

 

 

Podkręcamy moc?

Zapytaj nas o modyfikację swojego pojazdu.

Zapytaj o wycenę