Skip to content Skip to footer
O firmie

O nas Firma Superchip

Witamy w SUPERCHIP

Firma Superchip istnieje od 2000 roku. Od początku działalności zajmujemy się elektroniką samochodową. Oferujemy. najwyżej jakości usługi w zakresie chip tuningu pojazdów benzynowych, jak i diesel. Wykonujemy strojenia silników aut biorących udział w zawodach sportowych. Nasza firma posiada własny team wyścigowy biorący udział w wielu wyścigach w kraju i za granicą. Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania sprawdzane są więc przez wyczynowców w ekstremalnych warunkach wyczynowych, dzięki czemu zyskujecie Państwo pewność najlepszego wyboru.

Nasza marka to znak jakości, a także potwierdzenie długoletniego doświadczenia na krajowym, a także światowym rynku motoryzacyjnym. Cały czas wdrażamy nowe rozwiązania, by idealnie pasowały do potrzeb naszych klientów.

Główny nacisk kładziemy na zwiększanie mocy i momentu obrotowego poprzez przeprogramowanie sterownika. Dla pojazdów napędzanych silnikiem typu diesel posiadamy również zewnętrzne rozwiązania jak Vtech Power Box, które nie wymagają nadmiernej ingerencji w ECU i dają możliwość szybkiego i łatwego demontażu.

Napisz do nas

  Dane adresowe

  Masz pytania ? Skontaktuj się!

  ul.Notecka 586-065 Łochowo
  Opinie google

  Co mówią nasi klienci

  Świetna firma, profesjonalizm i fachowość na 5* Przesympatyczny właściciel. Od kilku lat korzystam z serwisu, pan Waldek “usprawnił” dla mnie już 5 samochodów. Pierwszym przejechałem ponad 200.000km bez żadnej usterki, reszta aut też śmiga bez jakichkolwiek problemów.
  Szkoda tylko że nie dokładają napędu 4×4 po tuningu bo bardzo by się przydał 😉