Skip to content Skip to footer

Oferta Flotowa

W przypadku samochodów flotowych, pojazdów w wypożyczalniach oraz wszędzie tam, gdzie liczy się maksymalna trwałość silnika i możliwie ekonomiczny styl jazdy proponujemy opcjonalne rozwiązania “oferty dla flot”.

W zależności od modelu samochodu i sterującego nim komputera możliwe są następujące opcje:

  • ograniczenie prędkości maksymalnej do zadanej (np. 130 km/h)
  • ograniczenie maksymalnych obrotów silnika (ogranicza zużycie silnika)
  • zmiana charakterystyk momentu obrotowego na poszczególnych biegach wymuszająca bardziej ekonomiczną jazdę (mniejsze zużycie paliwa)
  • wprowadzenie zabezpieczenia przed jazdą na półsprzęgle
  • dodatkowa optymalizacja oprogramowania w celu zmniejszenia zużycia paliwa

Modyfikacja polega na zmianie programu w sterowniku silnika na taki, w którym wymagane opcje zostały aktywowane. Istnieje ponadto możliwość dostarczenia przez V-tech urządzeń do zmiany oprogramowania na fabryczne (bez ograniczeń) i flotowe przez użytkownika floty (przy użyciu V-tech RTS).

Ponieważ możliwości aktywowania poszczególnych ograniczeń i optymalizacji zależą od użytego w samochodzie systemu sterowania, niekiedy nie wszystkie opcje są możliwe jednocześnie i wymagają oddzielnej konsultacji z naszym specjalistą.

Optymalizacja oprogramowania w ofercie flotowej jest niedroga i szybko się zwraca. Ze względu na wymagane indywidualne podejście do życzeń klienta oraz rozmiar i sposób podlegających modyfikacji flot, ceny i sposób realizacji usług przez partnerów V-tech ustalane są bezpośrednio z konsultantem.

Sprawdź nas. W celu uzyskaniu szczegółowych informacji napisz do nas adres info@superchip.pl lub zadzwoń: 52 332 0000